Verslo Taksi


A2B taksi pagrindinė veiklos kryptis – darbas su ilgalaikiais verslo klientais. Didžiąją dalį įmonės kelionių sudaro verslo Klientų kelionės, kuriems teikiame nuolatines taksi paslaugas Vilniaus mieste. Šiam tikslui turime daugiausiai taksi paslaugų apskaitos galimybių:

Klientų pateikti telefono numeriai yra registruojami mūsų sistemoje. Šiems numeriams yra suteikiama galimybė naudotis taksi paslaugomis Jūsų įmonės vardu. Kuomet yra pateikiamas užsakymas iš Jūsų užregistruoto numerio – mūsų sistema atpažįsta numerį ir kelionė yra įtraukiama į specialiai Jūsų įmonei sukurtą kreditinę sąskaitą. Mėnesio pabaigoje mes Jums pateikiame kelionių ataskaitą kartu su PVM sąskaita-faktūra.

Yra galimybė sukurti įmonės paskyrą ir patiems stebėti keliones, bei įvesti ar ištrinti numerius.

Klientai kelionės pabaigoje atsiskaitymą atlieka specialiomis elektroninėmis kortelėmis, kurios gali būti skirtos individualiai kiekvienam Jūsų įmonės darbuotojui su nustatytu kredito limitu. Mėnesio pabaigoje mes Jums pateikiame operacijų ataskaitą kartu su PVM sąskaita-faktūra.

Išduodame reikiamą kiekį kortelių, įmonė pati priskiria darbuotojams tinkamą kortelę, kelionės pabaigoje reikia tik nuskanuoti kaip paprastą banko kortelę.

Esant įmonės poreikiui, galime koreguoti / pildyti ataskaitą taip, kaip reikia – pridedant daugiau kelionės informacijos, sukurdami / pridedami išlaidų centrus ar padalinius.

Nuvežimas į kitą miestą galimas už fiksuotą kainą.

Klientams suteikiame popierinius kvitus, kuriuos kelionės pabaigoje Jūsų keleiviai pateikia vairuotojui ir tokiu būdu atsiskaito už paslaugas. Mėnesio pabaigoje mes Jums pateikiame kelionių ataskaitą kartu su PVM sąskaita-faktūra.