A2B Taksi


UAB „Amber Vilnius“ – 2015 metais taksi veiklą Vilniaus mieste pradėjusi kompanija, kurią sudaro veržli ir ambicinga komanda.

Mieste mes išsiskiriame ryškiaspalviais Volkswagen ir Škoda markės automobiliais. Kompanijos automobiliai apipavidalinti prekiniu ženklu A2B ( angl. From A To B ), kuris perteikia Klientų pagrindinę užduotį mums – pervežti iš Taško A į Tašką B.

Veiklą pradėjome su 20 vnt. Volkswagen automobilių, šiuo metu mūsų automobilių parką sudaro dvigubai daugiau – 40 vnt. Volkswagen Jetta ir Škoda Octavia automobilių.

Automobilių parką sudaro nauji Volkswagen ir Škoda markės automobiliai, kuriuose yra įmontuota moderniausia taksi ir transporto valdymo įranga Lietuvoje – užsakymai yra priimami naudojant planšetinius kompiuterius, atsiskaitymai – banko kortelėmis.

Automobiliai yra varomi EURO6 taršos standartus atitinkančiais varikliais, turinčiais START/STOP funkciją, kurios dėka yra maksimaliai sumažinamas taršos kiekis kelionės metu.

2019 m. automobilių parką papildėme 10 prabangiais E klasės Mersedez-Benz sedanais. Esame vienintelė taksi kompanija ne tik Vilniuje, bet ir visame Baltijos regione – siūlantys aukštesnio lygio taksi automobilius.

Esant Jūsų pageidavimams, galime Jus nuvežti į bet kurį Lietuvos miestą.


Nauji Automobiliai

Atsiskaitymas kortelėmis

500 000 Kelionių

100 Vairuotojų

EURO6

Svarbu kokybė