Verslo Taksi

A2B taksi pagrindinė veiklos kryptis – darbas su ilgalaikiais verslo klientais. Didžiąją dalį įmonės kelionių sudaro verslo Klientų kelionės, kuriems teikiame nuolatines taksi paslaugas Vilniaus mieste. Šiam tikslui turime daugiausiai taksi paslaugų apskaitos galimybių :

Telefono numerių registravimas

Klientų pateikti telefono numeriai yra registruojami mūsų sistemoje. Šiems numeriams yra suteikiama galimybė naudotis taksi paslaugomis Jūsų įmonės vardu. Kuomet yra pateikiamas užsakymas iš Jūsų užregistruoto numerio – mūsų sistema atpažįsta numerį ir kelionė yra įtraukiama į specialiai Jūsų įmonei sukurtą kreditinę sąskaitą. Mėnesio pabaigoje mes Jums pateikiame kelionių ataskaitą kartu su PVM sąskaita-faktūra.

Elektroninės verslo kortelės

Klientai kelionės pabaigoje atsiskaitymą atlieka specialiomis elektroninėmis kortelėmis, kurios gali būti skirtos individualiai kiekvienam Jūsų įmonės darbuotojui su nustatytu kredito limitu. Mėnesio pabaigoje mes Jums pateikiame operacijų ataskaitą kartu su PVM sąskaita-faktūra.

Popieriniai kvitai

Klientams suteikiame popierinius kvitus, kuriuos kelionės pabaigoje Jūsų keleiviai pateikia vairuotojui ir tokiu būdu atsiskaito už paslaugas. Mėnesio pabaigoje mes Jums pateikiame kelionių ataskaitą kartu su PVM sąskaita-faktūra.